- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Policja przestrzega

W niedzielę we Wronkach doszło do wypadku z udziałem dzieci, które jechały quadem. Przestrzegamy przed traktowaniem tego typu pojazdów jako zabawki.

 

W niedzielę około godziny 14.40 we Wronkach doszło do wypadku z udziałem dwójki dzieci: 8-letniego chłopca oraz 12-letniej dziewczynki. Policjanci interweniujący na miejscu ustalili wstępnie, iż 8-latek kierując quadem poza drogą publiczną, na zakręcie stracił panowanie i przewrócił pojazd, którym przewoził 12-letnią pasażerkę. Rodziców dzieci nie było na miejscu zdarzenia.

 

Dzieci zostały przetransportowane do szpitala. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz pojazdu, który został zabezpieczony procesowo.

 

Postępowanie, w kierunku czynu polegającego na narażeniu na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia prowadzą policjanci z Komisariatu Policji we Wronkach. Celem niniejszego postępowania będzie wyjaśnienie okoliczności zdarzenia oraz ustalenie, czy doszło do przestępstwa.

 

Przestrzegamy przed traktowanie quadów jako zabawki. Dzieciom może brakować doświadczenia do prowadzenia takich pojazdów. Jak widać na powyższym przykładzie, zabawa na quadach może okazać się tragiczna w skutkach.

 

15.05.2017

 

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES