- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Policja uwolniła 19-latka porwanego dla okupu

Kilka dni temu funkcjonariusze dowiedzieli się, że poszukiwany listem gończym 45-letni Michał K. prawdopodobnie stoi za uprowadzeniem 19-latka. Szybko ustalili skład grupy porywaczy. Byli to Hubert N, Patryk K. i Jacek N. Wszyscy zamieszani w tę sprawę mężczyźni byli mieszkańcami kilku miejscowości leżących w okolicach Dusznik w powiecie szamotulskim. Okazało się także, że wśród szkolnych kolegów porwanego był syn herszta bandy. On też został zatrzymany.

Na jednej z przeszukiwanych posesji policjanci natrafili na ukryte wejście. Okazało się że prowadziło do specjalnego bunkra pod jednym z budynków. W bunkrze znajdowało się kilka pomieszczeń. W ostatnim policjanci znaleźli 19-latka. Chłopak przetrzymywany był w specjalnej celi z okratowanym wejściem - tak Borowiak dramatycznie opisywał warunki w jakich przetrzymywany był chłopak. Porywacze dali mu różaniec i modlitewnik.

więcej zdjęc znajdziesz na  http://www.rmf24.pl

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES