- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Policjanci 'zadziałali'- Ben wrócił do właściciela

Dzielnicowi z Obrzycka odzyskali owczarka niemieckiego. Poszkodowany zgłosił kradzież psa w minionym tygodniu. Tego samego dnia czworonóg wrócił do właściciela. Sprawę wyjaśnia szamotulska dochodzeniówka.

 

W minionym tygodniu dzielnicowi z Obrzycka otrzymali zgłoszenie o kradzieży owczarka niemieckiego o imieniu Ben. Poszkodowany przekazał policjantom swoje podejrzenia co do tego kto mógł zabrać psa.

 

Policjanci natychmiast zareagowali na informację i udali się na teren sąsiedniego powiatu (gdyż tam miał się prawdopodobnie znajdować pies). Funkcjonariusze dotarli do domu podejrzewanego o zabranie psa, jednak nie zastali go na miejscu. W rozmowie z członkami rodziny ustalili, że faktycznie na terenie ich posesji przebywał owczarek niemiecki, jednakże domownicy stwierdzili, iż psa już tam nie ma i nie wiedzą gdzie jest.

 

Dzielnicowi ustalili, gdzie przebywa pies Ben. Okazało się, że podejrzewany o zabranie czworonoga przekazał go znajomym, którzy mieszkają na terenie gminy Oborniki. Policjanci niezwłocznie udali się pod ustalony adres, gdzie mieszkańcy dobrowolnie wydali psa funkcjonariuszom. Owczarek niemiecki cały i zdrowy wrócił do właściciela.

 

 

Postępowanie w sprawie kradzieży prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach.

 

 

21.09.2015

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES