- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Policjanci odnaleźli zaginionego

W miniony poniedziałek w lesie za Pniewami policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę, który dzień wcześniej wyszedł z domu i nie odbierał telefonów od rodziny. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 

W poniedziałek 7 lipca br. około godziny 7.30 mieszkanka Pniew zgłosiła policjantom, że jej brat dzień wcześniej około godziny 18.00 wyjechał z domu na rowerze i nie kontaktuje się z rodziną. Wcześniej nie dochodziło do takich sytuacji, a 59-letni mężczyzna zawsze odbierał telefony od rodziny. Kobieta była zaniepokojona gdyż bała się, że 59-latkowi coś się stało.

 

W związku z powyższym zgłoszeniem dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach do Pniew skierował ponad 20 policjantów i poprosił o pomoc w poszukiwaniach Straż Pożarną. W działaniach brali też udział policjanci z KWP w Poznaniu.

 

Grupa poszukiwawcza sprawdziła teren w rejonie Konina oraz w kierunku Lubosiny. W następnej kolejności policjanci oraz straż pożarna przeszukali tereny leśne za Pniewami.

 

To właśnie w lesie funkcjonariusze odnaleźli 59-latka. Policjanci wezwali pogotowie ratunkowe aby sprawdzić, czy jego życiu nic nie zagraża. Zaginionemu nic się nie stało więc został oddany pod opiekę rodzinie.

 

09.07.2014

 

 
Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES