- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Policjanci poszukują sprawcy kradzieży

Policjanci z szamotulskiej dochodzeniówki wyjaśniają sprawę kradzieży biżuterii, do której doszło w Szamotułach. Osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy kradzieży prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Szamotułach (tel. 61 29 21 311)

 

W dniu 7 września br. , policjanci z szamotulskiej dochodzeniówki otrzymali zawiadomienie o kradzieży biżuterii, do której doszło w Szamotułach
 
Z ustalonych informacji wynika, iż nieznany sprawca, w okresie od 28 sierpnia do 3 września br. ukradł trzy pierścionki ze złota, które na rękach miała zmarła w szpitalu, w dniu 2 września kobieta.
 
Dokładna data i dokładne miejsce kradzieży nie są na ten moment znane. Na tą chwilę nie wiadomo więc, czy pierścionki zostały skradzione przed czy po śmierci kobiety.
 
Z ustaleń wynika, iż były to typowe pierścionki z lat siedemdziesiątych, jeden z pierścionków posiadał oczko z kamienia ciemnego, jeden był to pierścionek drobniejszych rozmiarów bez oczka (gdyż wcześniej wypadło) i ostatni to sygnet damski o dużym rozmiarze.
 
Postępowanie w tej sprawie jest w toku, policjanci ustalają okoliczności oraz świadków zdarzenia. Poniżej publikujemy uzyskane zdjęcia skradzionej biżuterii.
 
Osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy kradzieży prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Szamotułach (tel. 61 29 21 311).
 
 
 
Mł. asp. Sandra Chuda
 
 
 
 
 
 
 

26.09.2018

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES