- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Policjanci poszukują świadków wypadku !

Poszukujemy osób, które posiadają jakiekolwiek informacje w sprawie wczorajszego potrącenia mieszkanki gminy Wronki. Kierujący samochodem, który brał udział z zdarzeniu odjechał z miejsca wypadku. Kobieta w poważnym stanie trafiła do szpitala.

 

Wczoraj, w godzinach porannych otrzymaliśmy informację o potrąceniu kobiety na drodze wojewódzkiej nr 182. Nieprzytomną kobietę, około godziny 6.15 znalazł przejeżdżający tą drogą zgłaszający. 51-letnia kobieta została przetransportowana w poważnym stanie do szpitala.

 

Z ustaleń wynikało, iż kobieta jechała rowerem z miejscowości Kłodzisko. Pomiędzy miejscowościami Ćmachowo, a Wróblewo doszło do jej potrącenia przez nieznany samochód. Do zdarzenia mogło dojść pomiędzy godziną 5.30 a 6.15.  Kierujący samochodem, który brał udział w zdarzeniu odjechał z miejsca.

 

Trwają czynności mające na celu wyjaśnienie i ustalenie przyczyn i okoliczności zdarzenia.

 

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu kierującego, który brał udział w zdarzeniu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Szamotułach (tel. 61-293-12-11)  lub z Komisariatem Policji we Wronkach (tel. 61 29 31 330).

 

 

(Sandra Chuda)

 

 

07.09.2017

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES