- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Policjanci u przedszkolaków

Bezpieczna droga do przedszkola, zasady zachowania wobec osób obcych i niebezpiecznych, oraz praca policjanta, to tematy spotkań funkcjonariuszy z maluchami z Dusznik.

 

10 lutego w środę policjant Zespołu Prewencji Kryminalnej a także miejscowy Dzielnicowy odwiedzili przedszkolaków z Dusznik. Spotkania zostały zorganizowane w celu przybliżenia najmłodszym podstawowych zasad bezpieczeństwa.

 

 

Mundurowi opowiedzieli maluchom na czym polega praca policjanta, w jaki sposób bezpiecznie poruszać się po drodze, czy też jak zachowywać się podczas zabaw zimowych. W tym zakresie dzieci wykazały się ogromną wiedzą. Istotnym punktem spotkania była również rozmowa na temat zasad zachowania wobec osób obcych. Mundurowi przypomnieli także, w jaki sposób oraz na jakie numery dzwonić, gdy człowiek potrzebuje pomocy. Dodatkowa atrakcją dla dzieci było omówienie środków przymusu bezpośredniego w które wyposażony jest policjant pełniący służbę zewnętrzną. Na koniec policjanci chętnie odpowiadali na pytania zadawane przez dzieci.

 

 

 

 

 

12.02.2016

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES