- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Policjanci wyjaśniają sprawę ugodzenia nożem konkubenta

Kara więzienia grozi mieszkance gminy Obrzycko, która jest podejrzana o ugodzenie nożem w nogę swojego konkubenta. W chwili zatrzymania kobieta miała ponad 2,6 promila alkoholu w organizmie. Sprawę wyjaśniają policjanci z Posterunku Policji w Obrzycku.

 

W nocy z niedzieli na poniedziałek około godziny 23.55 policjanci szamotulskiej patrolówki  zostali wezwani na interwencję. W jednym z domów na terenie gminy Obrzycko miało dojść do awantury domowej.

 

Na miejscu okazało się, iż skutki były poważniejsze niż mogło się wydawać. Jeden z domowników został zraniony nożem. Z ustaleń wynikało, iż 45-latek został ugodzony nożem w nogę przez swoją 38-letnią konkubinę.

 

Mężczyzna został zabrany przez pogotowie ratunkowe, które udzieliło mu pomocy medycznej. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kobieta natomiast została przewieziona przez patrolowców do policyjnych pomieszczeń dla osób zatrzymanych. Jak się okazało, w chwili zatrzymania, 38-latka była nietrzeźwa. Miała 2,68 promila alkoholu w organizmie.

 

Kobieta usłyszała zarzuty naruszenia czynności narządu ciała na okres powyżej dni 7. 38-latka przyznała się do zarzucanego czynu. Tłumaczyła, że zadziałał alkohol i poniosły ją emocje. Sprawa jest w toku. Wyjaśniają ją policjanci z Obrzycka.

 

Kobiecie grozi do 5 lat więzienia.  

 

 

mł. asp. Sandra Chuda

 

26.06.2018

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES