- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

POLICJANCI ZATRZYMALI SPRAWCĘ PODPALENIA

W dniu 10 listopada 2020 roku., około godziny 23.50 funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego Wydziału Prewencji KPP Szamotuły otrzymali zgłoszenie, iż w miejscowości Szamotuły przy ulicy Szachowej doszło do pożaru pojemników na odpady. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, iż doszło do podpalenia. Policjanci podjęli czynności służbowe zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy podpaleń. W trakcie patrolowania zauważyli osobę, która swoim wyglądem odpowiadała rysopisowi sprawcy. Mężczyzna został zatrzymany.

 

W dniu 10 listopada 2020 roku., około godziny 23.50 funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego Wydziału Prewencji KPP Szamotuły otrzymali zgłoszenie, iż w miejscowości Szamotuły przy ulicy Szachowej doszło do pożaru pojemników na odpady.


Na miejscu funkcjonariusze zastali PSP Szamotuły, gdzie w rozmowie z dowódcą ustalili, iż doszło do podpalenia. W toku dalszych czynności policjanci ustalili, iż na miejscu podpalenia  widziany był mężczyzna w wieku ok. 30 - 40 lat, ubrany w czarną kurtkę, czapkę z daszkiem. Z ustaleń wynikało, iż ten sam mężczyzna widziany był również przez świadków podczas wcześniejszych podpaleń, które miały miejsce na terenie Szamotuł. Policjanci podjęli czynności służbowe zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy podpaleń. W trakcie patrolowania ulicy Sportowej w Szamotułach policjanci z OPI zauważyli osobę, która swoim wyglądem odpowiadała rysopisowi sprawcy. Mężczyzna został zatrzymany. Podejrzanemu ogłoszono zarzut popełnienia przestępstwa z art. 288 KK, za który górna granica kary pozbawienia wolności wynosi 5 lat.

 

 

12.11.2020

 

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES