- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Policjant po służbie zatrzymał dwóch mężczyzn z narkotykami

Policjant z szamotulskiej "patrolówki", w czasie wolnym od służby, zatrzymał dwóch mężczyzn, którzy posiadali amfetaminę. Zatrzymanym grozi do trzech lat więzienia.

 

20 listopada br., w sobotnie popołudnie policjant z szamotulskiej „patrolówki”, w czasie wolnym od służby, będąc w miejscowości Rudki Huby zauważył w lesie samochód, w którym siedziało dwóch młodych mężczyzn. Policjant przebiegając obok samochodu zauważył jak siedzący na miejscu pasażera mężczyzna wsypuje na telefon komórkowy biały proszek i podaję go mężczyźnie siedzącemu na miejscu kierowcy. Funkcjonariusz nabrał podejrzeń, że biały proszek na telefonie młodych ludzi, to narkotyki. Natychmiast przystąpił do czynności służbowych. Policjant wezwał do pomocy funkcjonariuszy z szamotulskiej jednostki.

 

Przybyli na miejsce funkcjonariusze przewieźli zatrzymanych nastolatków do szamotulskiej komendy. Po zbadaniu zabezpieczonego proszku okazało się, że jest to amfetamina. Zatrzymani mężczyźni w wieku 18 i 19 lat trafili do policyjnego aresztu. Teraz za swoje przewinienie odpowiedzą przed sądem. Grozi im do 3 lat więzienia.

 

21.11.2016

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES