Policjant z Kaźmierza v-ce mistrzem w Wyścigach Samochodowych

 

 
 
 
W połowie października na Torze Poznań odbyły się ostatnie zawody Wyścigowego Pucharu Polski (WPP) w sezonie 2012r. Policjant z Kaźmierza został v-ce mistrzem Wyścigowego Pucharu Polski sezonu 2012.

 

Poza codzienną pracą policjanci mają wiele ciekawych zainteresowań. Asp. Przemysław Kaźmierczak - policjant z tutejszej komendy pełniący na co dzień służbę w Posterunku Policji w Kaźmierzu - po raz kolejny stanął na podium w klasie 1N zajmując trzecie miejsce w wyścigu  który odbył się w połowie października w Poznaniu.


Sukces naszego kolegi jest tym większy, że po zakończonym wyścigu Przemek mógł świętować zdobycie v-ce mistrza Wyścigowego Pucharu Polski sezonu 2012. Przed październikowym turniejem była jeszcze szansa na zdobycie pierwszego miejsca jednak nie udało się odrobić straty do prowadzącego w klasie, który pomimo iż drugiego dnia zawodów przyjechał za Przemkiem to pierwszego dnia wygrał i ostatecznie w końcowej klasyfikacji wyprzedził naszego policjanta o 5 pkt.


Przypomnijmy, że na początku tego sezonu Przemek zapowiadał, że będzie walczył o pierwszą trójkę Pucharu Polski i dzięki konsekwencji oraz bardzo dobrej postawie przez cały sezon  cel ten został osiągnięty. Co więcej brakowało naprawdę niewiele aby stanąć na najwyższym stopniu podium.


Przemysław Kaźmierczak składa szczególne podziękowania za wsparcie najwierniejszych kibiców z żoną i z najbliższą rodziną na czele, a także przełożonym Kaźmierskiej i Szamotulskiej Policji, dzięki którym udało się zorganizować czas na starty w zawodach.

 

 fot. Jarosław Frankowski

 

 

 

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES