- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Policyjny konkurs 'Dwie Strony Sieci'

Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu ogłosił konkurs na spot oraz na komiks pn. „Dwie strony sieci" skierowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych województwa wielkopolskiego. Zapraszamy młodzież do wzięcia udziału w konkursie!

 

Celem konkursu jest uświadomienie młodzieży zagrożeń występujących w cyberprzestrzeni oraz wyposażenie uczniów w umiejętności i nawyki rozpoznawania, przewidywana oraz zapobiegania takim zagrożeniom. Ponadto, konkurs ma na celu kształtowanie i naukę samodzielnego wyboru opartego na podstawach życia zgodnego z pozytywnymi wartościami społecznymi, a także umacnianie postaw asertywnych wobec zagrożeń związanych z cyberprzestrzenią.

 

W związku z powyższym zapraszamy młodzież klas podstawowych i gimnazjalnych powiatu szamotulskiego do wzięcia udziału w konkursie. Zgodnie z regulaminem konkursu młodzież powinna złożyć wykonane przez siebie prace do dnia 3 marca 2017 r. we właściwej szkole.

 

Poniżej znajdą Państwo regulaminy oraz karty zgłoszeniowe konkursu „Dwie Strony Sieci".

 

ZAŁĄCZNIKI DO STRONY

http://www.szamotuly.policja.gov.pl/w26/prewencja/dzialania-profilaktyczn/182794,Policyjny-konkurs-quotDwie-Strony-Sieciquot.html

 

 

 

10.02.2017r

 

 

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES