- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Porady nie tylko dla babuni

W czwartkowe popołudnie 02 lipca 2020 r. w Dziennym Domu Seniora w Pniewach w ramach profilaktyki zdrowotnej Seniorzy uczestniczyli w wykładzie prowadzonym przez refleksologa Panią Agatę Karlińską. Podczas wykładu uczestnicy dowiedzieli się jak ważny jest ucisk odpowiednich punktów – receptorów na stopach, rękach i innych częściach ciała, aby poczuć ulgę w bólu. W obecnym czasie kiedy więcej czasu spędzamy w domu, możemy ten czas wykorzystać, dokładnie przyjrzeć się swojemu ciału i poprawić funkcjonowanie organizmu.

 

Życzymy wszystkim dużo zdrowia.

 

Wśród Seniorów była dostojna Jubilatka Pani Marianna Ratajczak, która w dniu 05 lipca br. będzie obchodzić 97 urodziny. Z tej okazji Seniorzy zaśpiewali gromkie „Sto lat” i złożyli życzenia: zdrowia, pogody ducha oraz wiele wspaniałych chwil w gronie rodziny i przyjaciół.

 

 

 

 

za: https://www.pniewy.wlkp.pl/

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES