- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Postawa godna naśladowania

Dzięki czujności obywatela, szamotulscy dzielnicowi zatrzymali podejrzewanego o kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. W chwili badania, mężczyzna miał 1,94 promila alkoholu w organizmie. Sprawę wyjaśnia dochodzeniówka z Obrzycka.

 

W miniony poniedziałek (21 maja), około godziny 12.45 dzielnicowi z Szamotuł interweniowali w związku ze zgłoszoną interwencją dotyczącą nietrzeźwego kierującego. Ze zgłoszenia wynikało, iż jeden z obywateli zareagował na niewłaściwe zachowanie kierującego passatem w Zielonejgórze.

 

Na miejscu policjanci ustalili, iż mężczyzna zabrał kluczyki od samochodu kierującemu volkswagenem. Mężczyzna widział, że kierujący przyjechał samochodem do sklepu, a gdy wysiadł – zataczał się. Od kierującego czuć było zapach alkoholu.

 

Gdy dzielnicowi przyjechali na miejsce interwencji, kierującego nie było na miejscu zdarzenia. Odszedł przed przyjazdem policji. Funkcjonariusze ustalili ze zgłaszającym jak wyglądał i opatrolowali pobliski teren. Jadąc w kierunku Stobnicka, zauważyli podejrzewanego. Okazał się nim 64-letni mieszkaniec gminy Obrzycko.

 

Funkcjonariusze sprawdzili stan jego trzeźwości. 64-latek miał 1,94 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany. Gdy wytrzeźwiał, został przesłuchany. Usłyszał zarzuty kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. Przyznał się do zarzucanego czynu.  Sprawę wyjaśnia dochodzeniówka z Obrzycka.

 

(mł. asp. Sandra Chuda)

 

23.05.2018

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES