- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Poszukiwany w rękach patrolowców

Policjanci z Szamotulskiej patrolówki zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany. Teraz, za popełnione przestępstwo odbędzie karę pozbawienia wolności.

 

2 maja br. około godziny 23, policjanci z szamotulskiej patrolówki interweniowali w związku ze zgłoszeniem, iż grupa osób ma chodzić po torowisku w miejscowości Baborówko.

 

Na miejscu funkcjonariusze nie potwierdzili zgłoszenia. Zauważyli jednak trzech mężczyzn. Wśród nich znajdował się mężczyzna, który zdaniem policjantów był poszukiwany. Mundurowi wylegitymowali więc powyższe osoby.

 

Jak się okazało, podejrzenia policjantów potwierdziły się. Jeden z mężczyzn (21-letni mieszkaniec gminy Szamotuły) był poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu oraz w celu doprowadzenia do aresztu śledczego.

 

Sąd zasądził, iż za kradzież, której dopuścił się mężczyzna, spędzi rok w więzieniu. 21-latek nie stawił się do aresztu celem odbycia kary. Po zatrzymaniu przez szamotulską patrolówkę trafi do aresztu i zrealizuje wyrok sądu.

 

03.05.2017

 

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES