- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Poszukiwany wpadł przy kradzieży rowerów

Dzielnicowy z Komisariatu Policji we Wronkach wraz ze Strażnikiem Miejskim zatrzymali 37-letniego sprawcę kradzieży rowerów. Dodatkowo mężczyzna był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawiania wolności. Za kradzież polskie prawo przewiduję karę do 5 lat więzienia.

 

W dniu 13 maja br. funkcjonariusze z Wronek przyjęli zawiadomienie o kradzieży roweru z pod sklepu „NETTO”. Pokrzywdzona zostawiła rower pod marketem, a gdy po około 15 minutach wróciła z zakupów roweru już nie było. Szybka reakcja funkcjonariuszy doprowadziła do zatrzymania sprawcy wraz z rowerem. Był nim 37-letni mieszkaniec gminy Trzcianka. Zatrzymany był również poszukiwany przez organy ścigania w celu odbycia kary w Areszcie Śledczym oraz miał ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

 

Z 37-latkiem mundurowi udali się do komisariatu, gdzie kolejna osoba zgłosiła kradzież roweru z pod sklepu we Wronkach. Mieszkaniec gminy Trzcianka skradziony wcześniej rower zdołał już oddać do lombardu. Pokrzywdzone skradzione mienie wyceniły na łączna kwotę prawie 1000 zł.

 

Podczas przesłuchania 37-latek przyznał się do kradzieży rowerów. Śledczy przedstawili mu zarzut dokonania kradzieży, a następnie doprowadzili do Aresztu Śledczego. Za kradzież grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

17.05.2016

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES