- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Poważny wypadek w gminie Pniewy

Policja wyjaśnia sprawę zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj w okolicy Nojewa i Orliczka. Kierujący samochodem, który uderzył w przydrożne drzewo trafił w ciężkim stanie do szpitala.

 

Wczoraj około godziny 6.30, policjanci z Pniew oraz z szamotulskiego Wydziału Ruchu Drogowego pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło pomiędzy Nojewem, a Orliczkiem.

 

Jak się okazało, kierujący samochodem marki Volkswagen Passat, z nieznanych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Funkcjonariusze ustalili, iż kierujący to 38-letni mieszkaniec gminy Pniewy. Mężczyzna w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala przez pogotowie ratunkowe.

 

Z uwagi na stan kierującego, nie było możliwości, aby policjanci sprawdzili na miejscu jego stan  trzeźwości. W związku z powyższym została mu pobrana krew do badań. Oficjalne wyniki będą znane w terminie późniejszym.

 

Na miejscu funkcjonariusze zebrali niezbędne materiały dowodowe oraz sporządzili dokumentację potrzebną do dalszego postępowania. Samochód biorący udział w zdarzeniu został zabezpieczony do celów procesowych.

 

Przyczyny oraz szczegółowe okoliczności zdarzenia są wyjaśniane w ramach postępowania.

 

 

mł. asp. Sandra Chuda

 

 

 

08.08.2018

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES