- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Pożegnanie Naczelnika Wydziału Kryminalnego

W miniony poniedziałek, w Komendzie Powiatowej Policji w Szamotułach odbyło się uroczyste pożegnanie oraz podziękowanie za wieloletnią służbę emerytowanemu funkcjonariuszowi - podinsp. Andrzejowi Boczkowi.

 

Podinsp. Andrzej Boczek zakończył trwającą 27 lat służbę w Policji w dniu 15 lutego br. Od 2009 roku pełnił funkcję Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach. W trakcie swojej kariery zawodowej otrzymał Złoty Medal za Długoletnią Służbę od Prezydenta RP, brązową, srebrną i złotą odznakę „Zasłużony policjant” od Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

 

Podczas poniedziałkowego spotkania, obecnemu emerytowi policyjnemu podziękowali: Komendant Powiatowy Policji w Szamotułach insp. Sławomir Dziubiński, Starosta Powiatu Szamotulskiego Pan Józef Kwaśniewicz, przedstawiciele władz samorządowych, przedstawiciele Prokuratury Rejonowej w Szamotułach, Ksiądz Kapelan Mariusz Marciniak,  kadra kierownicza tutejszej jednostki Policji oraz obecni na spotkaniu policjanci i pracownicy cywilni Policji.

 

W życiu  byłego już Naczelnika Wydziału Kryminalnego zaczął się nowy rozdział, a poniedziałkowe spotkanie było okazją do podziękowania ze strony kierownictwa szamotulskiej Policji za jego dotychczasowe zaangażowanie i poświęcenie w służbie.

 

 

 

 

 

 

 

22.02.2017

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES