- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Prawo jazdy zatrzymane za prędkość

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w Szamotułach zatrzymali dwa prawa jazdy w związku z przekroczeniem prędkości w terenie zabudowanym. Kierujący zostali zatrzymani w Podrzewiu i Sędzinach. Teraz na trzy miesiące stracili uprawnienia do kierowania samochodami.

 

W miniony weekend dwie osoby poruszające się samochodami po drogach naszego powiatu straciły prawo jazdy. Każdy z tych kierujących przekroczył dozwoloną prędkość na terenie zabudowanym o ponad 50 km/h.

 

17 grudnia br., około godziny 17:05 w miejscowości Podrzewie, policjanci z szamotulskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 26-letniego kierującego oplem vectra. Mężczyzna w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h poruszał się z prędkością ponad 100 km/h.

 

Drugiego kierującego policjanci z szamotulskiej drogówki zatrzymali 18 grudnia około godziny 11:30 w Sędzinach. 41-letni kierujący samochodem osobowym VW Cady w terenie zabudowanym poruszał się z prędkością ponad 100 km/h. W miejscu kontroli obowiązywało ograniczenia do 50 km/h.

 

Za popełnione wykroczenia policjanci zatrzymali kierującym prawa jazdy oraz nałożyli mandaty karne.

 

Teraz zatrzymani kierujący przez trzy miesiące nie będą mogli kierować samochodami.

 

20.12.2016

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES