- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Profilaktyka w Multikinie

Sala kinowa w Poznaniu była w miniony wtorek miejscem działań profilaktycznych skierowanych do młodzieży z terenu powiatu szamotulskiego. Działania ukierunkowane były na naświetlenie młodym ludziom problemu jakim są używki.

 

We wtorek 14 lutego br. przedstawiciel szamotulskiej komendy Policji spotkał się z młodzieżą ze szkoły w Dusznikach w niecodziennych okolicznościach. Policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach, wspólnie z miejscową młodzieżą oraz pedagogami wyjechała na działania profilaktyczne, które przeprowadzone zostały w poznańskim Multikinie.


Najpierw policjantka przedstawiła gimnazjalistom problem niebezpieczeństw związanych z zażywaniem dopalaczy oraz narkotyków. Po prelekcji młodzież obejrzała film „Amy”, który przedstawia prawdziwa historię Amy Winehouse, która zmarła na skutek zatrucia alkoholowego w wieku 27 lat.

 


Szamotulscy policjanci regularnie prowadzą działania profilaktyczne skierowane przeciwko dopalaczom. Działania ukierunkowane są głównie na rozmowy z młodzieżą w wieku gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym. Tego typu spotkania z odbywają się w ramach programu prewencyjnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu pn. „Dopalacze niszczą życie”.

 

 

 

16.02.2017r

 

 

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES