- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Profilaktyka zdrowotna u Seniorów

W środowe popołudnie 20 listopada 2019r w Dziennym Domu Senioraw Pniewach odbyło się spotkanie z cyklu profilaktyki zdrowotnej podzielone tematycznie na dwie części. W pierwszej części Pani Henryka Nagadowska w ujęciu psychologicznym mówiła o cieniach i blaskach wieku senioralnego. Poruszyła wiele ciekawych problemów, które mają wpływ na nasze zachowania, postępowanie i zdrowie psychiczne.  

 

W drugiej części pniewskie amazonki Pani Krystyna Borowiak i Pani Beata Galas zapoznały Seniorów z profilaktyką i wczesnym wykrywaniem raka piersi, jakże ważnym tematem dla każdego bez względu na wiek. W zmaganiach z chorobą najważniejsze jest pozytywne spojrzenie na problem i wsparcie bliskich.

 

Dziękujemy bardzo wszystkim Paniom za zapoznanie Seniorów z ważnym problemem i przybliżenie zasad stosowania profilaktyki w tym zakresie.

 

 

 

 

 

 

 

za: https://www.pniewy.wlkp.pl/

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES