- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Promocja zdrowia na szamotulskim Rynku

 

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej i Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w trakcie Dni Szamotuł – 2 czerwca 2012, w godzinach od 13 do 18. Wśród atrakcji prezentacja nowej karetki zakupionej z dotacji Powiatu Szamotulskiego.
 
 
 
Wspólne stoisko SP ZOZ i „Sanepidu” na Dniach Szamotuł
 
 
 
 Wspólne stoisko dwóch powiatowych instytucji działających na rzecz ochrony zdrowia będzie umiejscowione na Rynku, naprzeciw wjazdu  z ulicy Dworcowej. SP ZOZ zapowiada, iż zainteresowani będą mogli skorzystać z okazji do spirometrii (badanie powietrza w płucach i oskrzelach), pomiaru poziomu cukru, pomiaru ciśnienia tętniczego. Dla odwiedzających stoisko mam i przyszłych mam czekać będą porady z zakresu pielęgnacji i karmienia piersią oraz pokazy masażu antykolkowego. SP ZOZ zamierza także kolportować materiały edukacyjne oraz promujące zakres usług oferowanych w Szpitalu Powiatowym i poradniach przyszpitalnych w Szamotułach. Mieszkańcy będą mogli także obejrzeć nową karetkę.
 
 
 
 PSS-E wykorzysta Dni Szamotuł do działań w ramach realizacji projektu „Odświeżamy nasze miasta” (koalicjantem projektu jest między innymi Starostwo Powiatowe w Szamotułach, pisaliśmy o tym na naszej stronie - TUTAJ). Oprócz poradnictwa i materiałów edukacyjnych epidemiolodzy zapowiadają badanie zawartości tlenku węgla w wydychanym powietrzu przy użyciu smokerlyzera. Ponadto, nawiązując do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej „Sanepid”, kolportował będzie ulotkę „5 zasad bezpiecznego i zdrowego kibicowania” w czterech wersjach językowych.
 
 
Więcej...
Pniewy
+10°C











reklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewy











AGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES