- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Przedpremierowy spektakl ''Anastazja''

Wczoraj w pniewskiej hali odbył się przedpremierowy spektakl „Anastazja”. Przedstawienie zaczyna się, gdy Anastazja, córka cara Mikołaja, jest jeszcze małą dziewczynką i dobrze się bawi na wystawnym balu, na którym jest też obecna jej ukochana babcia Maria, która na stałe mieszka w Paryżu. Na przyjęciu obiecuje wnuczce, że zamieszkają tam razem. Daje jej pozytywkę, która gra ich ulubioną melodię i kluczyk do niej, który Anastazja zawiesza sobie na szyi. Jednak nad Rosję nadciągają czarne chmury. Za sprawą złego czarnoksiężnika Rasputina, szukającego zemsty na rodzinie Romanowów ,wszyscy z carskiej rodziny giną za wyjątkiem cesarzowej Marii i jej wnuczki. Jednak okrutny los rozdziela je. Cesarzowa odjeżdża, a Anastazja po tragicznym upadku, traci pamięć. Po dziesięciu latach jest już dorosła, ale nie pamięta nic ze swojej przeszłości. Jedyne, co jej po niej pozostało, to wisiorek z napisem "Razem w Paryżu".
 
Dostarczając niezapomnianych wrażeń i wzruszeń, przestawienie w mądry sposób opowiada o uniwersalnych wartościach takich jak: dom, rodzina, miłość, pogoń za szczęściem i własną tożsamością. Miesiące prób i przygotowań, kilkadziesiąt zaprojektowanych i uszytych strojów, piękna scenografia, doskonała choreografia – wszystko zostało przygotowane przez uczniów,nauczycieli, rodziców oraz ludzi dobrej woli. 
 
Przedstawienie warto zobaczyć z wielu powodów: wspaniała gra aktorów, niepowtarzalna muzyka,piękne tańce,interesująca fabuła, ciekawi bohaterowie. Tego przedstawienia nie zapomnicie i będziecie chcieli do niego wracać. Spektakl jest świetną propozycją nie tylko dla najmłodszych widzów, ale również dla dorosłych. To trzeba zobaczyć!
 
 
Premierowy spektakl będzie można zobaczyć 13 stycznia 2019 r., godz.14.40-Hala OSiR Pniewy. Serdecznie zapraszamy!
 
 
 
 
 
 
 
 
Więcej zdjęć na:
 
 
 
za: https://www.pniewy.wlkp.pl
Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES