- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Rajd Niepodległościowy

 

 

 

 

Coroczny, odjechany rajd rowerowy z okazji Święta Niepodległości już za nami. Tego dnia pamiętamy o naszych przodkach walczących o wolną, niepodległą Polskę.

 

Zatrzymaliśmy się przy pomniku Powstańców Wielkopolskich w Kwilczu i pod wspólną mogiłą Powstańców Wielkopolskich na cmentarzu parafialnym w Pniewach. Chwila zadumy, modlitwa i zapalony znicz oddają nasz szacunek do wielkiej rzeczy jaką zrobili Ci dzielni ludzie – żołnierze oraz pokazują, że Polska nie jest nam obojętna, jest ważna i jest nasza.

 

Cześć i chwała bohaterom!

 

 

 

 

Nie zabrakło też tradycyjnych swiętomarcińskich rogali i kawy, które tym razem mieliśmy okazję kosztować w Kwilczu w siedzibie firmy transportowej Elistorcar, gdzie wraz Odjechanym, nieobecnym na rajdzie oraz ze wspierającymi i sympatyzującymi z nami pracownikami firmy dzieliliśmy się wrażeniami z wyprawy.

 

Kolejny odjechany rajd z patriotycznym akcentem odbędzie się już w grudniu przy okazji rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

 

 

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy.

 

 

 

Odjechani-Team PL

 

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES