- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

ROWEROWE KOLAŻE – meldunek 3

Live – zjedliśmy śniadanie w restauracji przy hoteliku „Hermes” w Pieniężnie i ruszyliśmy na drugi etap Rowerowych Kolaży po Mazurach i okolicach. Pomimo tego, że wczorajsze biesiadowanie nie mogło trwać długo, dziś dalej brakuje snu. To efekt podróży busem na wczorajszy start w Elblągu. Dziś powinno być trochę lżej, na rozkładzie tylko jakieś 100 kilometrów. Ale kibicujcie.

 

Trasa GreenVelo, którą przemierzamy, jest przepiękna widokowo, urozmaicona jeśli chodzi na nawierzchnie, bardzo fajnie przygotowana dla kolarzy. My oczywiście przede wszystkim jedziemy, zwiedzanie wszystkich obiektów po drodze nie jest w planie, ale wczoraj znaleźliśmy czas na podziwianie katedry we Fromborku. Pizzerii w Braniewie z racji wiadomych czasowych obostrzeń nie mogliśmy eksplorować, nie licząc złożenia zamówienia – w podróży posiłki najlepiej smakują na wolnym powietrzu. Zwłaszcza, że pogodę mamy niezłą – czasem trochę zbyt chłodno i wietrznie, ale za to nie zapomina o nas słoneczko.

 

Podobno w Pniewach i w Wielkopolsce też miło? Życzymy dobrego dnia wszystkim naszym Kibicom. W szczególności Sponsorom. Trzech mamy na ten moment w składzie (PP2 – Przemysław Stefaniak, brudna-robota.pl – Aleksander Zaporowski, Restauracja Bamberka – Błażej Komorski), ale liczymy na to, że dołączą do nas na jednych z najbliższych wypraw Jarkowie – Woźniak (Elistorcar Transport i Spedycja, https://www.facebook.com/jarek.wozniak.5245, Kwilcz) a także Ziętkiewicz (EkoLogi Team – wentylacja, serwis nagrzewnic, pompy ciepła, Otorowo), bo obaj nie kryją się ze słabością do dwóch kółek. Ponieważ towarzystwo mamy w większości (w tym roku stuprocentowej) męskie, chętnie widzielibyśmy też wśród nas panie - na przykład prezes Romana Kozub (Pniewskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp z o o).

 

Póki co czekamy na dołączenie do nas jeszcze na tegorocznej trasie przez Tomka Szaratę (Przedsiębiorstwo Usługowe Tombud Pniewy - https://www.facebook.com/tomasz.szarata.14).

 

Co tu dużo mówić – każdy sponsor mile widziany. Wspierają nas w tym roku również Postęp Sp z o o, Väderstad Polska i Karl Knauer Poland, TachoLegal (https://www.facebook.com/ilona.jachmann) – oczywiście wszystkie trzy firmy to Pniewy. I oczywiście Gminie Pniewy, która jest regularnym partnerem Odjechanych, i naszej dorocznej wyprawy - ukłony dla Burmistrza Jarosława Przewoźnego.

 

DZIĘKUJEMY.


Co widać również na naszych koszulkach.

 

 

 

 

 

za: https://www.pniewy.wlkp.pl/

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES