- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

ROWEROWE KOLAŻE – meldunek 4

 

Live – start tuż po godzinie 7, z @ Dworek Dębówko w Bartoszycach. Bez śniadania, ale z lunchboksami – przydają się na pierwszym przystanku. Kolejny raz po nocy, o której możemy powiedzieć, że ani jej nie zarwaliśmy, ani też sen nie był jakiś nadzwyczajny. Zaznaczyć trzeba, że wczoraj mieliśmy tu kolację umówioną na godzinę 19 i przyjechaliśmy… punktualnie. Nie mamy w planach popołudniowych drzemek ;-)

 

Wczoraj przejechaliśmy 100 kilometrów, dzisiaj przed nami 130. Wielu ludzi, którzy nigdy w tej części Polski nie jeździli rowerami, może sądzić, że to lajcik, ale Mazury i Warmia choć na mapie Polski są najdalej od gór, nie są wcale płaskie. Dlatego dzisiejszą porcję slajdów zaczynamy od wykresów z różnicami wysokości.

 

Dalej na zdjęciach wspomnienia z wczoraj. Green Velo jest przepiękną trasą, więc mieliśmy dylemat, czy pochylać głowy w związku z coraz silniejszym wiatrem (to jedyny mankament pogodowy), czy je unosić ze względu na widoki. W okolicach Iłowa, jadąc trasą zbudowaną wzdłuż dawnej linii kolejowej, było jednak na co popatrzeć. Drugim wydarzeniem w kategoriach turystycznych był postój pod zamkiem w Lidzbarku Warmińskim. Jak było na postoju obiadowym, widzieliście na zdjęciach. Ciekawostka: nie mieliśmy tego obiadu zamówionego, ale gospodyni na poczekaniu nasmażyła nam placków ziemniaczanych. Tłumacząc na nasze – plyndzów. Mieliśmy też wczoraj mały defekt techniczny, Maciejowi posypało się mocowanie buta – ale lotny serwis zadziałał wzorowo.

 

Dziś ostatni etap. Jedziemy do Gołdapi.

 

 

 

 

 

 

 

 

za: https://www.pniewy.wlkp.pl/

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES