- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

ROWEROWE KOLAŻE - meldunek 2

O 6.30 rozpoczęły się "Rowerowe Kolaże". Szesnastu Odjechanych wyjechało z Elbląga przy słonecznej pogodzie - co widać na zdjęciach sprzed startu - i od razu za miastem musieli zmierzyć się z długim przewyższeniem. Całą tegoroczną trasę, wiodącą głównie przez Warmię i Mazury, do Suwałk, cechują duże różnice wysokości - co pokazuje też załączony wykres pierwszego etapu.

 

Etap trwa, mierzy 113 kilometrów.

 

 

Listę naszych śmiałków znajdziecie na jednym ze zdjęć obok, na koszulce. Pomimo nienagannej sylwetki Karola, zgiął się materiał na nazwiskach Grzesia Nawrota, Staszka Muchajera, Olka Zaporowskiego i Tomka Szaraty, który dołączy do ekipy na trasie. Jeżeli chodzi o resztę nazwisk, Jarek Misiewicz, jak już pisaliśmy, ostatecznie powozi service carem, a Mariusz nie mógł ostatecznie ruszyć z nami w trasę z powodów zawodowych.

 

Pozdrawiamy tych, którzy planowali być dzisiaj z nami na rowerach, a nie mogli. Nie chcemy ich smucić, bo i tak przeżywają sytuację, lecz cóż - to fakt, że jest super :-) Jednym z kolaży dnia był poranny widok na Zalew Wiślany w Tolkmicku.

 

 

 

 

 

 

za: https://www.pniewy.wlkp.pl/

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES