- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Rusza druga edycja Projektu Kobieta w Natura Spa

 

 

Wkroczyliśmy z wielkim pędem w drugi miesiąc Nowego Roku. Jak postępują Wasze plany zmiany sylwetki? Macie już pierwsze efekty? 

 

Jeśli styczeń minął zbyt szybko i jeszcze nie zdążyłaś/eś odnotować pozytywnych wyników - nie trać czasu- rozpocznij zmiany z Specjalistami od metamorfoz, a na pewno do lata osiągniesz cel! 

 

Dzięki wiedzy, doświadczeniu i technologiom, w Natura Spa Centrum Promocji Zdrowia i Urody profesjonalnie zostaniesz poprowadzony przez całą zmianę.

 

Rusza Projekt Kobieta 2

Od lutego przez najbliższe 90 dni Pacjentki Poradni Natura Dietetyk mają szansę na zdobycie całkowitej zmiany wizerunku w ramach Projektu Kobieta (przeznaczonego dla obecnych i nowych Pacjentek Poradni).

 

Nagroda główna to: 

 

- zmiana fryzury oraz koloru włosów

- makijaż 

- profesjonalną sesję zdjęciową dokumentującą przemianę

 

Metamorfozę otrzyma osoba wyróżniająca się zaangażowaniem i największym postępem w terapii odchudzającej. Organizator przewiduje także nagrody niespodzianki. 

 

Jeśli Tobie także marzy się szczupła sylwetka i mega przygoda ze zmianą wizerunku rozpocznij zmiany z Poradnią Natura Dietetyk i Natura Spa!

 

------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------

 

 

NATURA SPA Centrum Promocji Zdrowia

 

 

tel. 882 052 941

 

Pniewy, ul. Wolności 30

 

 

www.naturaspa.com.pl

 

www.facebook.com/naturaspapniewy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES