- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Ruszyła kampania informacyjna nowej odsłony programu Rodzina 500 Plus

 

Już od 1 lipca rządowy program "Rodzina 500 Plus" zacznie obowiązywać w rozszerzonej formule. Świadczenie wychowawcze w nowej odsłonie będzie przysługiwało na wszystkie dzieci bez względu na dochody rodziny.

 

Wczoraj, w ramach akcji informacyjnej koordynowanej przez Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu do Pniew przyjechali ambasadorzy programu "Rodzina 500 Plus". Dzięki temu była okazja by zadać pytania oraz zapoznać się ze zmianami w funkcjonowaniu programu.

 

W ramach nowej odsłony zostały znacznie uproszczone procedury przyznawania świadczeń. Od 1 lipca wnioski można składać w formie elektronicznej poprzez bankowość elektroniczną, portal Emp@tia oraz platformy usług elektronicznych ZUS. Natomiast od 1 sierpnia wnioski będzie można składać w formie papierowej. Złożenie wniosku w okresie lipiec - sierpień oznacza, że świadczenie z wyrównaniem od lipca zostanie wypłacone najpóźniej do 31 października.

 

 

 

za: https://www.pniewy.wlkp.pl

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES