- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Rutnicki Cup 2018

 

To już trzynasta edycja Rutnicki Cup 2018, turnieju amatorskiego do którego może zgłosić się każdy. W zawodach biorą udział zespoły dwuosobowe, które mogą wystąpić tylko w jednej z pięciu eliminacji. Cztery pierwsze pary poszczególnych eliminacji zagrają w Wielkim Finale, który odbędzie się 29 lipca w Zbąszyniu i będzie rozgrywany systemem brazylijskim.

 

Zapisy na mecze eliminacyjne trwać będą od godz. 10:30 a już o godz. 11:00 rozpocznie się pierwszy mecz.


Turniej ma już 12-letnią tradycję i renomę. W tym czasie wzięło w nim udział prawie 4,5 tysiąca zawodników – nie tylko z Wielkopolski. Zawodnicy przyjeżdżają z najodleglejszych zakątków Polski m.in. z Dolnego Śląska, z Warszawy, ze Szczecina. Atmosfera, która towarzyszy turniejowi jest fantastyczna. Potwierdzają to sami siatkarze, którzy grają nie tylko dla nagród. 


W tym roku odbędzie się 5 eliminacji – 14 lipca w Pile, 15 lipca w Obornikach, 21 lipca w Pniewach i 22 lipca w Chrzypsku Wielkim oraz 28 lipca w Sierakowie.


29 lipca na plaży w Zbąszyniu spotkają się najlepsi siatkarze plażowi z całej tegorocznej edycji Rutnicki Cup 2018.

 

 

za: http://www.osirpniewy.pl

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES