- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Skradzione mienie odzyskane

Policjanci z Pniew odzyskali towar, o którego kradzież podejrzewany jest mieszkaniec Pniew. W chwili zatrzymania mężczyzna tłumaczył, iż zabrał przedmioty, gdyż nie otrzymał pieniędzy, które wygrał podczas gry na automatach. Za kradzież grozi do 5 lat więzienia.

 

Do zdarzenia doszło w sobotę 19 grudnia br. Policjanci z Pniewskiej patrolówki, zgodnie ze zgłoszeniem, około godziny 18.25 pojechali na interwencję dotyczącą kradzieży, do której miało dojść na jednej ze stacji paliw w Pniewach.

 

Okazało się, iż wskazany przez poszkodowanego mężczyzna miał ukraść artykuły spożywcze oraz przemysłowe warte w sumie blisko 800 zł. Podejrzewany o kradzież powrócił na miejsce czynu gdzie został zatrzymany przez patrolowców.

 

Policjanci ustalili, iż 37-letni pniewianin, przechowuje skradzione mienie w pomieszczeniu gospodarczym. W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli artykuły spożywcze oraz przemysłowe, które przekazali właścicielowi. Do dalszej sprzedaży nie powróciły jedynie dwa piwa, które podejrzewany zdążył już wypić.

 

W trakcie wykonywanych czynności, mężczyzna tłumaczył patrolowcom, iż kradzież miała być rekompensatą za pieniądze, które wygrał podczas gry na automatach, a nie otrzymał ich od właściciela.

 

37-latek usłyszał zarzut kradzieży. Sprawę wyjaśniają policjanci z Pniew.

 

Za kradzież polskie prawo przewiduje do 5 lat więzienia.

 

21.12.2015

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES