- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Skradziony rower wrócił do właściciela

Do 5 lat więzienia grozi mieszkańcowi gminy Ostroróg, który jest podejrzewany o kradzież roweru. Skradziony jednoślad został odzyskany przez dzielnicowych i wrócił do rąk właściciela.

 

Policjanci z Szamotuł otrzymali zgłoszenie o kradzieży roweru. Z ustaleń wynikało, iż w piątek (9 marca br.) złodziej ukradł jednoślad z terenu posesji w Ostrorogu. Poszkodowany wycenił wartość strat na około 1000 zł.

 

Sprawca przestępstwa nie był znany. Dzielnicowi z Posterunku Policji w Obrzycku szybko ustalili jednak, kto mógł ukraść rower. Tego samego dnia, w którym do komendy wpłynęło zawiadomienie o przestępstwie, dzielnicowi odzyskali skradziony jednoślad. Podejrzewanym o jego kradzież był 49-letni mieszkaniec gminy Ostroróg. To na terenie jego posesji znajdował się skradziony pojazd.

 

Dzięki interwencji Policji jednoślad wrócił do właściciela. 49-latek usłyszał natomiast zarzut kradzieży. Mężczyzna mówił policjantom, że zabrał rower przez pomyłkę. Przyznał się jednak do zarzucanego czynu.

 

Sprawę wyjaśnia szamotulska dochodzeniówka.

 

Sandra Chuda

 

15.03.2018

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES