- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Skradziony telefon odzyskany

Dzielnicowi z Obrzycka ustalili i zatrzymali podejrzewaną o kradzież telefonu. W wyniku podjętych czynności skradzione mienie zostało szybko odzyskane. Za kradzież polskie prawo przewiduje do 5 lat więzienia.

 

Do kradzieży doszło we wtorek 20 lipca na terenie marketu w Ostrorogu. Poszkodowany przez nieuwagę zostawił telefon w sklepie, a gdy się po niego wrócił już go nie było. Nie wiedział kto mógł zabrać jego rzecz.

 

Podejrzaną o dokonanie kradzieży wczoraj ustalili i zatrzymali dzielnicowi z Obrzycka. Wykonane przez nich czynności pozwoliły na odzyskanie skradzionej nokii.

 

Zatrzymana kobieta to 41-letnia mieszkanka gminy Ostroróg. Kobieta przyznała się do kradzieży i oddała telefon policjantom. Skradzione mienie wróciło do właściciela, a kobieta usłyszała zarzut. Sprawę będzie prowadziła szamotulska komenda Policji.

 

Za kradzież polskie prawo przewiduje od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.

 

 

22.08.2013

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES