- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

SP ZOZ w Szamotułach przypomina SMS-em o wizycie

Pacjenci zarejestrowani do poradni specjalistycznych SP ZOZ w Szamotułach otrzymują od kilkunastu dni SMS-y przypominające o wizycie. Wiadomość przychodzi 24 godziny przed umówionym terminem lub w przypadku, kiedy musi nastąpić zmiana terminu. SMS-y wysyłane są do osób, które udostępnią numer telefonu komórkowego przy rejestracji.

 

 

-Dzięki przypomnieniom możemy wcześniej uzyskać informację o ewentualnej nieobecności pacjenta i zwolnić jego miejsce dla innych osób. Rozwiązanie pozwala na skrócenie kolejek i pełne wykorzystanie możliwości placówki – mówi Daria Miga, Koordynatorka Poradni Szpitala Powiatowego w Szamotułach.

 

W Polsce prawie co czwarta osoba, umówiona na badanie lub zabieg w placówce finansowanej przez NFZ, nie stawia się na wizycie. Wprowadzony w SP ZOZ w Szamotułach system powiadamiania SMS-ami minimalizuje ryzyko nieobecności pacjentów.

 

System jest już w pełni funkcjonalny, jednak wciąż zbierane są dane o jego działaniu. To kolejna nowość, mająca na celu usprawnienie pracy w poradniach specjalistycznych.

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES