- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Spotkania z działkowcami

Dzielnicowi z Obrzycka oraz z Pniew spotkali się z działkowcami ze swoich rejonów służbowych. Celem spotkań było wpłynięcie na poprawę bezpieczeństwa osób korzystających z ogródków działowych.

 

Czas wypoczynku na ogródkach działkowych rozpoczął się w pełni. Dlatego też, dzielnicowi korzystając z okazji do spotkania z lokalnym społeczeństwem, rozmawiają z działkowcami na tematy związane z bezpieczeństwem

 

W minioną sobotę (5 maja) oraz pod koniec ubiegłego miesiąca, dzielnicowi z Pniew oraz z Obrzycka spotkali się z działkowcami ze swoich rejonów służbowych.

 

Podczas spotkań, funkcjonariusze mieli okazję do omówienia m. in. tematu bezpieczeństwa na terenie ogródków działkowych oraz przedstawienia sytuacji, w jakich działkowcy najczęściej padają ofiarą złodziei. Korzystając z okazji, policjanci omówili też temat bezpieczeństwa seniorów oraz bezpieczeństwa na drodze.

 

W celu poprawy bezpieczeństwa na drodze uczestnicy spotkania z Obrzycka otrzymali od funkcjonariuszy m. in. kamizelki oraz elementy odblaskowe.

 

Policjant z Pniew przekazał uczestnikom spotkania ulotki z numerem kontaktowym i adresem e-mail, aby w razie potrzeby mogli łatwo skontaktować się z dzielnicowym.  

 

Policjanci wskazali też działkowcom jak korzystać z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa i aplikacji Moja Komenda.   

 

 

(mł. asp. Sandra Chuda)

 

 

 

 

08.05.2018

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES