- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Spotkanie profilaktyczne w bursie

W środowe popołudnie 13 marca mieszkanki bursy miały okazję do spotkania z przedstawicielkami Stowarzyszenia Pniewskich Amazonek „Razem Raźniej”, które przeprowadziły prelekcję na temat profilaktyki raka piersi. Prelegentki podkreślały jak istotne dla zdrowia kobiety w każdym wieku jest regularne samobadanie i samokontrola piersi,  które pozwalają w porę zauważyć wszelkie zmiany mogące stanowić zagrożenie życia i zdrowia kobiety.

 

Dziewczyny miały okazję poćwiczyć wykrywanie guzków na fantomie do badania piersi oraz obejrzeć rękawicę do badania. Mamy nadzieję, że wiedza zdobyta podczas tego spotkania przyda się naszych wychowankom, które skutecznie zadbają o profilaktykę w swoim życiu.

 

Dziękujemy pani Urszuli Borowiak za zorganizowanie spotkania.

 

 

 

Iwona Słomianowska- Mańka i Katarzyna Szczepaniak

 

 

 

 

 

 

 

za: http://bursapniewy.pl

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES