- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Spotkanie wigilijne w szamotulskiej komendzie

Wczoraj, w Komendzie Powiatowej Policji w Szamotułach odbyło się spotkanie wigilijne z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W spotkaniu uczestniczyli policjanci, pracownicy cywilni Policji oraz zaproszeni goście.

 

W dniu 20 grudnia br. w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach odbyło się coroczne spotkanie opłatkowe dla policjantów oraz pracowników cywilnych tutejszej jednostki oraz jednostek terenowych. Organizatorem spotkania był Pan Komendant Powiatowy Policji w Szamotułach oraz Zarządy Terenowe NSZZ Policjantów w Szamotułach oraz we Wronkach.

 

Na zaproszenie Komendanta Powiatowego Policji w Szamotułach w spotkaniu uczestniczyli Starosta Powiatu Szamotulskiego Pani Beata Hanyżak, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Szamotuły Pan Dariusz Wachowiak, Prokurator Rejonowy Prokuratury Rejonowej w Szamotułach Pani Katarzyna Ryżyńska- Banasiak, Zastępca Prokuratora Rejonowego w Szamotułach Pan Piotr Wochelski, Ksiądz Kapelan Mariusz Marciniak oraz policjanci i pracownicy cywilni z jednostek z terenu powiatu szamotulskiego.

 

Spotkanie rozpoczęło się od życzeń, które złożyli Komendant Powiatowy Policji w Szamotułach oraz zaproszeni goście, a zakończyło się wspólnym łamaniem opłatkiem oraz poczęstunkiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.12.2018

 

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES