- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Spowodował kolizję, był poszukiwany, trafił do aresztu

Policjanci zatrzymali i doprowadzili do aresztu poszukiwanego 36-latka, który będąc w stanie po użyciu alkoholu spowodował kolizję. Dodatkowo mężczyzna odpowie za jazdę bez wymaganych uprawnień.

 

W miniony wtorek 10 października br. około godziny 10, policjanci z szamotulskiej drogówki obsługiwali kolizję drogową, do której doszło w Nowej Wsi.

 

Z ustaleń wynikało, iż kierujący peugeotem podczas cofania z parkingu zderzył się z samochodem marki Honda.

 

Policjanci sprawdzili osoby biorące udział z zdarzeniau w policyjnych systemach informatycznych. Jak się okazało 36-latek podejrzewany o spowodowanie kolizji nie miał uprawnień do kierowania samochodem, a co więcej był poszukiwany przez sąd. Policjanci sprawdzili też stan trzeźwości kierujących samochodami. Okazało się, iż kierowanie bez uprawnień i spowodowanie kolizji, to nie jedyne przewninienia 36-latka. Mężczyzna znajdował się też w stanie po użyciu alkoholu. Miał 0,26 promila alkoholu w organizmie.

 

Policjanci drogówki przekazali 36-latka funkcjonariuszom z Wronek, którzy w związku z nakazem sądu doprowadzili go do najbliższej jednostki penitencjarnej.

 

Teraz funkcjonariusze prowadzą postępowanie w sprawie o wykroczenia - spowodowania kolizji w stanie po użyciu alkoholu oraz kierowania samochodem pomimo braku uprawnień.

 

(S. Chuda)

 

12.10.2017

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES