- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Strażacy w szamotulskim szpitalu

Podziękowania dla strażaków z PSP

Państwowa Straż Pożarna działa perfekcyjnie. Szpital miał okazję sprawdzić, jak  błyskawicznie Strażacy potrafią reagować na wezwanie.

Wczoraj około 19:00 jedna z pacjentek powiadomiła o niepokojącym zapachu odczuwalnym w pomieszczeniu. Spostrzeżenie potwierdziła druga osoba i jedna z osób personelu medycznego.  Pracownicy szpitala natychmiast wezwali Straż Pożarną i pracowników działu technicznego szpitala.

Strażacy przyjechali dosłownie kilka minut od wezwania. Służby wspólnie dokonały gruntownego sprawdzenia i pomiarów, nie wykrywając zagrożeń. Już po kilkunastu minutach było po akcji.

Pracownicy szpitala sprawdzają teraz możliwe przyczyny. Dyrektor polecił zmienić płyn do mycia podłóg i – mimo zimy – sprawdzić klimatyzator.

Nie lekceważymy żadnego, nawet drobnego, sygnału ze strony pacjentów – mówi Remigiusz Pawelczak, dyrektor SP ZOZ w Szamotułach – Pracownicy podjęli słuszną decyzję o przeniesieniu pacjentów do innej sali w oddziale i wezwaniu służb. Chciałbym podziękować strażakom. Szybkie przybycie i sama akcja to najlepsze potwierdzenie ich profesjonalizmu i sprawności.

 

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Szamotułach
ul. Sukiennicza 13, 64-500 Szamotuły
tel. +48 (61) 292 71 00, fax +48 (61) 292 71 02

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES