- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Sukces Julii Klimczak

W czwartek, 5 listopada odbył się szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego, w którym wzięło udział 6 uczniów z naszej szkoły.
 
Konkurs okazał się bardzo trudny. Składał się przede wszystkim z zadań otwartych, gdzie trzeba było wykazać się doskonałą znajomością środków i funkcji językowych, rozumieniem tekstów słuchanych i czytanych oraz umiejętnością pisania.
 
Tylko Julia Klimczak z klasy 7f sprostała temu trudnemu wyzwaniu. Zdobyła 50 punktów na 55 możliwych do uzyskania, czym zakwalifikowała się do etapu rejonowego, który odbędzie się 18 stycznia. To niesamowity sukces, który nie jest przypadkowy. Julia bardzo solidnie i sumiennie przygotowywała się do tego egzaminu już od paru miesięcy, niewątpliwe pomocny okazał się też jej kilkuletni pobyt w Niemczech.
 
 
Gratulujemy Julce i trzymamy za nią kciuki 
 
 
Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES