SZAMOTULSCY POLICJANCI POMAGAJĄ I CHRONIĄ – BĄDŹMY RAZEM. Na co mogą liczyć osoby objęte kwarantanną? Sprawdź!

Funkcjonariusze od zawsze służą i pomagają, nawet w sytuacjach klęski i wydarzeń nadzwyczajnych, jak choćby obecna sytuacja związana z wirusem SARS-COV-2. Policjanci są szczególnie zaangażowani, dlatego pamiętajmy, że możemy prosić ich o każdą pomoc. Funkcjonariusze będą pełnili rolę swoistego rodzaju łączników pomiędzy osobami objętymi kwarantanną a odpowiednimi służbami, które fizycznie pomogą w realizacji potrzeb wykraczających poza kompetencje Policji.

 

Policjanci wszystkich pionów w tym dzielnicowi niosą pomoc osobom potrzebującym. Oni jako pierwsi mają bezpośredni kontakt z mieszkańcami swoich dzielnic. Wielu z nich zna swojego dzielnicowego i darzy go ogromnym zaufaniem. W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa i ryzykiem zarażenia, osoby samotne mogą liczyć na pomoc funkcjonariuszy.

 

W związku z obecnym zagrożeniem epidemologicznym, policjanci w sposób szczególny otoczą opieką samotnych, potrzebujących, tych, którzy najbardziej potrzebują w tym trudnym czasie pomocy.

 

Osoby potrzebujące pomocy powinny telefonicznie skontaktować się z dzielnicowym swojego rejonu, do którego telefon znajduje się na naszej stronie internetowej bądź w Aplikacji „Moja Komenda”.

 

Funkcjonariusze policji, którzy w porozumieniu ze służbami sanitarnymi sprawdzają, czy osoby objęte kwarantanną przebywają w domu, szczególną uwagę będą zwracać na osoby samotne, starsze czy też niepełnosprawne. Informację o takich osobach przekażą do ośrodka pomocy społecznej.

 

 

Proszę o zapoznanie się z poniższymi ulotkami, które wskażą nam jak sobie radzić ze stresem podczas zagrożenia wirusem SARS – COV – 2, oraz informują na co mogą liczyć osoby objęte kwarantanną.

 

 

 

 

20.03.2020

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES