- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Szamotulski szpital będzie robił testy na COVID-19

Od poniedziałku, 25 maja SP ZOZ w Szamotułach do swojej oferty wprowadza nową usługę. W ramach działań profilaktycznych przeciwko rozprzestrzenianiu się koronawirusa, wszyscy zainteresowani będą mogli wykonać test na zakażenie COVID-19. Więcej o badaniach mówi Remigiusz Pawelczak, dyrektor szamotulskiej lecznicy.

 

Czy taki program jest potrzebny w Powiecie Szamotulskim, skoro do tej pory potwierdzono zaledwie kilka przypadków zakażenia?

 

- Badania mają pełnić przede wszystkim funkcję profilaktyczną i w maksymalnym stopniu ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa w Powiecie. Pozwolą na wykrywanie osób, które przechodzą chorobę bezobjawowo, a mogą zarażać innych.

 

Kto może się przebadać?

 

- Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych jak i do zakładów pracy. Na nowo otwiera się wiele przedsiębiorstw. Aby zminimalizować ryzyko zakażenia wśród personelu, pracodawca może zlecić wykonanie testów w naszym szpitalu. W znaczącym stopniu podniesie to bezpieczeństwo pracowników i ewentualnych klientów. Również wielu mieszkańców Powiatu chciałoby mieć pewność, że nie zarazi najbliższych.

 

Jak się zarejestrować?

 

 

- Dla wszystkich zainteresowanych uruchomiliśmy dodatkowy numer telefonu 798 891 408. Od poniedziałku do piątku, pomiędzy godziną 9 a 14 można zarejestrować się na badanie, zapytać o cennik czy uzyskać szczegółowe informacje o ewentualnym przeprowadzeniu badań w firmie.

 

 

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Szamotułach
ul. Sukiennicza 13, 64-500 Szamotuły
tel. +48 (61) 292 71 00, fax +48 (61) 292 71 02
 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES