- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Szamotulski szpital daje szansę na powrót do samodzielności po udarze

Szpital w Szamotułach zaprasza Pacjentów do udziału w programie rehabilitacji po udarze mózgu. Projekt realizowany będzie w formie bezpłatnych, 3-tygodniowych, dziennych turnusów rehabilitacyjnych.

 

Trwają zapisy!

 

 

Z programu mogą skorzystać mieszkańcy woj. wielkopolskiego w wieku18-64 lat, którzy przeszli udar mózgu w ciągu ostatnich 12 miesięcy od zgłoszenia i nie są jeszcze objęci żadnym programem rehabilitacyjnym.

 

Ćwiczenia pozwalają na osiągnięcie sprawności i samodzielności w dużo większym zakresie. W niektórych przypadkach umożliwiają nawet powrót do życia zawodowego!

 

Beneficjentami są również najbliżsi Pacjenta, do których kierowane będą szerokie działania edukacyjno-profilaktyczne.

 

- Zdrowie mieszkańców Powiatu Szamotulskiego jest dla nas niezwykle ważne, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby stale podnosić jakość usług medycznych w regionie. Zarząd Powiatu Szamotulskiego zdecydował się przeznaczyć dodatkowe środki właśnie na takie działania. – mówi Beata Hanyżak, Starosta Szamotulski.

 

 

- Rehabilitację poudarową będziemy prowadzili na wielu płaszczyznach. Zespół specjalistów zajmie się m.in. fizykoterapią, kinezyterapią, zajęciami z logopedą i psychologiem. Wszystko pod nadzorem lekarza specjalisty. Będzie nawet darmowy catering – wyjaśnia Robert Piechota, Kierownik Zakładu Fizykoterapii SP ZOZ w Szamotułach.

 

 

 

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Szamotułach
ul. Sukiennicza 13, 64-500 Szamotuły
tel. +48 (61) 292 71 00, fax +48 (61) 292 71 02


 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES