- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

SzOKTravel 2019 – Krzysztof Story w Szamotułach

Szamotulski Ośrodek Kultury| 14 kwietnia | godz. 17.00

 

Krzysztof Story

Za Drzwiami. Polska pod jednym adresem

 

 

Objechać Polskę rowerem, by w każdej miejscowości odwiedzić ten sam adres. Krzysztof Story podczas kilku wypraw spędził w drodze ponad 4 miesiące, na rowerze przejechał ponad 6000 kilometrów i dotarł do każdego z 16 województw. Wszędzie próbował odnaleźć tę samą ulicę i ten sam numer domu. Do obcych drzwi zapukał 150 razy. Zbierał historie tych, którzy za nimi mieszkają. Rozmawiał z pielęgniarkami i chorymi, z nauczycielami i pijakami, żołnierzami i artystami, biednymi i bogatymi, starymi i młodymi, na wsiach i w miastach. Głównie słuchał tego, co mają do powiedzenia Polacy zza przypadkowych drzwi. Projekt dostał Nagrodę Dziennikarzy na Kolosach 2017.

 

Krzysztof Story – z wykształcenia informatyk, z pasji podróżnik, z zawodu dziennikarz. Współpracuje z „Tygodnikiem Powszechnym”, „Gazetą Wyborczą”, spotkać go można w magazynach podróżniczych i górskich. W podróży szuka piękna natury i ciekawych spotkań. Za największą wartość uważa ciekawość świata. Wspina się więc, żegluje i ciągle próbuje nowych rzeczy. Uwielbia opowiadać – do czego zobowiązuje go nazwisko; ).

 

Więcej: www.storyofalife.pl

 

 

za: http://szok.info.pl

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES