- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Szpital w Szamotułach chce otworzyć dwie nowe poradnie

W poniedziałek 9 września br. dyrektor SPOZ w Szamotułach Remigiusz Pawelczak poinformował członków Rady Społecznej przy SP ZOZ, że złożył w NFZ ofertę, dotyczącą uruchomienia dwóch nowych poradni poszpitalnych: chorób wewnętrznych i pediatrycznej.

 

Jak informuje dyrektor, szpital posiada odpowiednie pomieszczenia i sprzęt. Specjaliści, pracujący w szpitalu wyrazili gotowość pracy w nowych poradniach. Wiedzą i doświadczeniem będą mogli służyć pacjentom, którzy wcześniej byli leczeni w oddziałach szpitalnych. 

 

Zamiar utworzenia poszpitalnych poradni chorób wewnętrznych i pediatrycznej wpisuje się w realizowaną przez władze powiatu wizję systematycznego zapewniania mieszkańcom powiatu  Szamotulskiego jak najpełniejszej opieki medycznej.

 

Na podkreślenie zasługuje również fakt, że nowe poradnie mają powstać w sytuacji, gdy większość wielkopolskich szpitali powiatowych sygnalizuje problemy ze zrównoważeniem bilansu, a w niektórych, ze względu na braki kadrowe, trzeba było zwiesić funkcjonowanie niektórych oddziałów.

 

Liczę, że nasza oferta zostanie przyjęta przez Narodowy Fundusz Zdrowia i poradnie jak najszybciej zaczną przyjmować pacjentów– mówi dyrektor Pawelczak.

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES