- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Targi LOOK i beautyVISION - relacja

W miniony weekend odbyły się jedne z największych targów kosmetycznych i fryzjerskich LOOK i beautyVISION w Poznaniu. Uczestniczy wydarzenia mogli zgłębić swoją wiedzę na temat światowych trendów m.in. w make-upie, kosmetyce pielęgnacyjnej, stylizacji paznokci, makijażu permanentnym, kosmetologii estetycznej i fryzjerstwie. Każdego roku targi odwiedza około 17 tysięcy osób.

 

Równocześnie w trakcie Targów odbyła się uroczysta Gala Laureatów podczas której zostali nagrodzenia Mistrzowie Urody, którzy wzięli udział w plebiscycie organizowanym przez „Głos Wielkopolski” i głosami czytelników zostali uznani za najlepszych z najlepszych aż w 12 kategoriach.

 

W kategorii STUDIO URODY ROKU 2019 w powiecie szamotulskim laureatem zostało Natura Spa Centrum Promocji Zdrowia i Urody.

 

Relację z tego wydarzenia mogą Państwo obejrzeć w galerii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------

 

 

NATURA SPA Centrum Promocji Zdrowia

 

 

tel. 882 052 941

 

Pniewy, ul. Wolności 30

 

 

www.naturaspa.com.pl

 

www.facebook.com/naturaspapniewy

 

 

 

 

 
Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES