- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Telefon bezpieczeństwa dla turystów

 

23.05.2012.

thumb_telefon_bezpieczenstwaRuszył „Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych”. Celem powyższego przedsięwzięcia ma być zapewnienie poczucia bezpieczeństwa zagranicznym turystom w związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012. Telefon ma umożliwić dostęp do właściwego zakresu informacji i pomocy w nagłych sytuacjach.

 

 

 

Linia jest obecnie obsługiwana w trzech językach: angielskim, rosyjskim oraz niemieckim, a w późniejszym terminie również w języku włoskim i hiszpańskim.

 

Specjalne numery infolinii:

 

0 800 200 300 (numer bezpłatny- do obsługi połączeń z sieci stacjonarnych)

 

0 608 599 999 (numer obsługujący połączenia z sieci komórkowych wg cenników operatorów)

 

 

 

Infolinia w okresie wzmożonego ruchu turystycznego stanowi również wsparcie dla jednostek organizacyjnych Policji, szczególnie w sytuacjach kontaktu lub udzielenia pomocy osobom, z którymi ze względu na barierę językową dialog jest utrudniony. „Funkcjonowanie Telefonu Bezpieczeństwa stanowi istotny element kształtowania wizerunku Polski jako kraju otwartego, bezpiecznego i przyjaznego turystom zagranicznym, co jest szczególnie ważne w obliczu zbliżających się Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012™.”

 

W celu zagwarantowania bezpieczeństwa turystom zagranicznym, zadecydowano o zintensyfikowaniu i zmodyfikowaniu dotychczasowych działań realizowanych w zakresie Akcji „Telefon Bezpieczeństwa”. Przez cały czas funkcjonowania infolinii zgłoszenia będą przyjmowane pod nadzorem Komendy Głównej Policji. (poniżej została zamieszczona tabela z harmonogramem funkcjonowania infolinii).

 

 

 

TERMIN

GODZINY DYŻURÓW OPERATORÓW

JĘZYKI, W KTÓRYCH

OPERATORZY

BĘDĄ UDZIELAĆ INFORMACJI

15 maja

do

31 maja

10.00- 22.00

Język angielski

Język niemiecki

Język rosyjski

1 czerwca

do

3 lipca

 

całodobowo

Język angielski

Język niemiecki

Język rosyjski

Język hiszpański

Język włoski

4 lipca

do

30 września

10.00- 22.00

Język angielski

Język niemiecki

Język rosyjski

 

 

telefon_bezpieczenstwa

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES