- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

To mistrzostwo smakuje najlepiej!

Akademia FC Pniewy zwyciężając po raz trzeci w finale krakowską Wisłę wywalczyła tytuł mistrzów Polski.

 

 

Na zdjęciu Bartosz Łeszyk cieszy się z trzeciego mistrzostwa z rzędu (fot. Krzysztof Kaczyński)

 

 

Akademia FC Pniewy zwyciężając po raz trzeci w finale krakowską Wisłę wywalczyła tytuł mistrzów Polski.
Ogromna euforia zapanowała w pniewskiej hali po końcowej syrenie. Był jednak taki moment meczu w którym gospodarze mogli drżeć o końcowe rozstrzygnięcie. Akademikom od początku spotkania wychodziło praktycznie wszystko. Do przerwy prowadzili już 4:0 a gdy po zmianie stron Łukasz Pieczyński podwyższył prowadzenie wydawało się, że celebracja pniewskiej ekipy jest tylko kwestią czasu. W tym momencie do pracy wzięli się gracze Wisły. Krok po kroku odrabiali straty i gdy zdobyli kontaktowego gola w szeregach gospodarzy pojawiła się niepewność.

 


Mistrz jednak pokazał charakter i zdobył zdobywając trzy gole przypieczętował obronę mistrzowskiego tytułu. - Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Do 5:0 graliśmy najlepszy mecz w tym sezonie. Później na chwilę straciliśmy kontrolę, ale wszystko później skończyło się tak jak sobie planowaliśmy. W play-off'ach zagraliśmy dziewięć meczów i wszystkie wygraliśmy. To mistrzostwo smakuje najlepiej. Dziękujemy naszym wspaniałym kibicom, którzy zawsze byli szóstym zawodnikiem i ponieśli nas do zwycięstwa - zauważył Daniel Lebiedziński, strzelec czterech goli w ostatnim meczu mistrzowskiego sezonu.AKADEMIA FC PNIEWY - WISŁA KRAKBET KRAKÓW 8:4 (4:0)

 

 

Materiał: Krzysztof Kaczyński


 
Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES