- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Tragiczny wypadek - foto-przestroga!

 

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 9 stycznia na drodze wojewódzkiej nr 184 w miejscowości Kąsinowo. W wyniku tego zdarzenia życie straciły trzy osoby. Policjanci apelują o rozwagę i rozsądek za kierownicą.

 

9 stycznia dyżurny szamotulskiej komendy ok. godziny 14:00 został powiadomiony o wypadku drogowym w miejscowości Kąsinowo. W zdarzeniu uczestniczyły trzy pojazdy, z których trzy osoby straciły życie a dwie osoby zostały poszkodowane.

 

Na miejscu wypadku pracowali szamotulscy policjanci, którzy zabezpieczyli materiał dowodowy. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku.

 

Policjanci po raz kolejny apelują do wszystkich kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę. Bezpieczeństwo na drodze zależy od rozsądku, rozwagi, wyobraźni i naszych umiejętności. Kierowco pamiętaj masz tylko jedno życie nie zostawiaj go na drodze i nie odbieraj go innym.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.01.2017

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES