- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Tragiczny wypadek na obwodnicy Pniew

W dniu wczorajszym na obwodnicy Pniew na wysokości ulicy Zamorskiej doszło do poważnego wypadku. Zakorkowały się pniewskie ulice... Jedną z ofiar zabrał helikopter...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strażacy OSP Pniewy zostali zadysponowani do zabezpieczenia terenu oraz lądowiska na helikoptera LPR, na miejscu strażacy zastali wypadek motocyklisty oraz pojazdu osobowego, zabezpieczyli teren, oraz zorganizowali lądowisko, pomogli Pogotowiu opatrzeć motocyklistę, rozłączyli akumulator, zneutralizowali płyny eksploatacyjne. Po wylądowaniu helikoptera i oględzinach poszkodowanego uznano iż zostanie przewieziony karetką do Szamotuł.

 

 


09.05.2013

 

 

 

 

Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku wypadku do którego doszło w czwartek w Pniewach. Na ulicy Zamorskiej zderzył się motocykl z samochodem osobowym. Kierujący byli trzeźwi.

 

W czwartek około godziny 16.25 policjanci udali się do Pniew, gdzie według zgłoszenia doszło do zdarzenia drogowego. Na miejscu okazało się, że doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 21-letni mieszkaniec Starego Tomyśla, kierując samochodem marki Seat Toledo na oznakowanym skrzyżowaniu dróg nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem Suzuki, który jechał drogą z pierwszeństwem. Doszło do zderzenia pojazdów, w wyniku którego kierujący motocyklem został przewieziony do szpitala. Motocyklista – mieszkaniec Kaźmierza Biskupiego – ma złamane przedramię i bark. Na szczęście obrażenia nie zagrażają jego życiu. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierujących - obaj byli trzeźwi. Szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w trakcie prowadzonego przez Policję postępowania.

 

Powyższe zdarzenie może być przestrogą dla kierujących pojazdami. Zarówno dla kierujących samochodami jak i dla motocyklistów. Warto pamiętać, że każdy kierujący powinien zachować rozsądek i rozwagę na drogach oraz powinien stosować się do obowiązujących przepisów drogowych.

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES